Dodávka a montáž dřevěného přístěnku k zahradní chatě

Dodávka a montáž dřevěného přístěnku k zahradní chatě

Přes formulář na našich internetových stránkách nás kontaktovala zákaznice paní Hana. Požádala o doplnění zahradní chaty o další úložný prostor. Přes léto pro uskladnění zahradního náčiní a v zimním období pro uschování zahradního nábytku. Nějakým vhodným, bezpečným a uzamykatelným přístavkem by šikovně využila volné místo vedle chaty. 

Po zaměření na místě naším technikem Vítkem, jsme navrhli řešení - náš dodavatel zahradních chat má v nabídce uzavřený přístavek, v podstatě takový malý zahradní domek  na nářadí, který se dá jednoduše navázat na stěnu námi již postavené zahradní chaty. Zákaznice námi vypracovanou nabídku včetně cenové kalkulace potvrdila a zaplatila zálohu v podobě poloviny částky zakázky.

Řešení dřevěného přístěnku k chatě

  • přístěnek Tuindeco
  • základový rošt - impregnované hranoly 90 x 90mm
  • podlahový rošt - impregnované latě 70 x 45mm
  • podlaha - smrkové palubky o síle 27 mm
  • povrchová úprava
  • střešní krytina

Přístěnek jsme objednali u dodavatele, na naší lakovně doplnili o povrchovou úpravu v podobě impregnace a dvěma nátěry tenkovrstvou lazurou, tak aby se co nejvíce podobala již stávající chatě. Byl zvolen odstín Oregonská pinie. 

Montáž dřevěného, zahradního přístěnku

Zahradní chata u zákaznice byla postavena na zemních vrutech, proto i přístavek musel být řešen stejným způsobem. Základový rošt na vrutech BAYO.S jsme spojili se základovým roštem chaty. Přístavek jsme doplnili o pevnou podlahu z palubek o síle 27mm. Obvod podlahy byl začištěn olištováním. 

Střešní záklop pultové střechy jsme doplnili o podkladový pás Ondutiss Strong a lepenkou Pergolaroof v červené barvě.

Přístřešek je bez oken, vchod do přístřešku - jednokřídlé, plné dveře
Na nevyužitý prostor vedle chyty bude postaven přístřešek na zahradní nářadí v létě . Na zimu do něho zákaznice uschová zahradní nábytek
Přístřešek má pultovou mírně svažitou střechu
Přístřešek byl doplněn o dřevěnou podlahu
Obvod přístřešku byl ukončen olištováním
Původní chata byla postavena na zemní vruty, proto i přístřešek bude takto řešen