Kousek Bavorska na vašem balkoně

Jedním z nejcharakterističtějších prvků klasických bavorských domů a venkovských usedlostí jsou romanticky vyhlížející balkony s bohatě zdobenými sloupky z masivního dřeva. Tyto sloupky, pro které se vžilo označení bavorské, se díky své romantické zdobnosti staly vyhledávaným dekorativním prvkem i v našich končinách.

Pestrý výběr bavorských sloupků

V naší nabídce najdete celkem deset druhů bavorských sloupků. Liší se nejen velikostí, ale také zdobením. Všechny naše bavorské sloupky vyrábíme z pečlivě vysušeného a dohladka zhoblovaného smrkového dřeva. V základním provedení jsou bavorské sloupky bez povrchové úpravy. Za příplatek je ale možné vybavit bavorské sloupky ochranným nátěrem dle vlastního výběru. Standardně k povrchovým úpravám používáme osvědčené barvy na dřevo Xyladecor a Herbol, které máme dostupné v mnoha různých variantách a barevných odstínech.

 

Vyrábíme i další balkonové prvky

Naše firma se kromě výroby bavorských sloupků zaměřuje i na výrobu dalších balkonových prvků. Jsou to například klasická balkonová prkna, která jsou skromnější alternativou za bavorské sloupky, dále balkonové podpěry, ozdobná prkna a důležité konstrukční prvky, bez kterých by se žádný balkon neobešel.

 

Profesionální montáž

Pokud si nejste jistí, že zvládnete montáž balkonu svépomocí, stačí se obrátit na nás a náročnou montáž provedou naši zruční řemeslníci, kteří mají s montážemi balkonů a balkonového zábradlí bohaté zkušenosti. Ukázky naší práce si můžete prohlédnout v obsáhlé fotogalerii na našich webových stránkách.

  • img20160918075350
  • podpera
  • img4707
  • img4706
  • img4711
  • pb100105

Aktuality

Archiv aktualit