Pestrý výběr palisád a palisádových sloupků

Řetězové palisády a palisádové sloupky jsou oblíbeným a často používaným prvkem v zahradní architektuře, který nabízí pestré možnosti praktického využití a zároveň slouží jako jednoduchá ozdoba, která pomáhá vytvořit dojem rustikální zahrady.

Pestré možnosti využití

Dřevěné palisády a palisádové sloupky jsou univerzální a nabízejí všestranné využití. Můžete s nimi například vytvářet předěly v terénu, nebo pomocí palisádových sloupků můžete ohraničit chodníčky v zahradě nebo z nich udělat jednoduché schůdky. Dřevěné palisády se dají také použít k ohraničení květinových záhonů, nebo z nich můžete snadno sestavit květinový truhlík. Palisádové sloupky vyrábíme z jehličnatého dřeva ošetřeného tlakovou impregnací. Díky ní získají sloupky potřebné látky, které je ochrání před klimatickými vlivy, vlhkem a různými škůdci, což výrazně prodlouží životnost sloupků a udrží je v co nejzachovalejším stavu.

Různé druhy palisádových sloupků

Dřevěné palisády, respektive palisádové sloupky nabízíme v několika různých provedeních a velikostech. V naší nabídce máme tři základní velikosti palisádových sloupků. K dostání jsou palisádové sloupky o průměru 8, 10 a 12 centimetrů. Osmicentimetrové palisádové sloupky jsou k dostání ve třech provedeních. Na výběr jsou půlené palisády se špicí, půlené palisády s rovným zakončením a plné palisády s rovným zakončením. Sloupky je možné dostat v délce 30, 50, 80 a 100 centimetrů. Palisádové sloupky o průměru 10 centimetrů jsou plné s rovným zakončením a na výběr jsou v délkách 50, 80, 100, 120, 150, 200 a 400 centimetrů. Palisádové sloupky o průměru 12 centimetrů jsou rovněž plné s rovným zakončením a lze je objednávat v délkách 80, 100, 150, 200, 300, 400 a 500 centimetrů.

Řetězové palisády

Kromě jednotlivých palisádových sloupků v naší nabídce najdete také řetězové palisády. Podobně jako palisádové sloupky jsou i řetězové palisády vyrobeny z tlakově impregnovaného jehličnatého dřeva a jednotlivé sloupky jsou pospojovány buď drátem nebo PVC páskou. Řetězové palisády nabízíme v třech velikostech. Vybírat můžete z půlené řetězové palisády 40 x 250 cm, dále je k dostání půlená řetězová palisáda 30 x 250 cm a půlená řetězová palisáda v rozměru 20 x 250 cm.

  • palisady-se-spici
  • p1060563
  • palisada
  • p1060570
  • palisady-2
  • p1060564

Aktuality

Archiv aktualit