Vyměníte mi střešní krytinu na zahradní pergole?

Dobrý den, máme na zahradě postavenou pergolu s polykarbonátovou střechou, kterou bychom rádi nahradili krytinou z asfaltového šindele. Dokázali byste mi střešní krytinu na pergole vyměnit? Děkuji za odpověď.
21.05.2019 Petra V.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Výměna střešní krytiny na zahradní pergole možná je. Pokud byste měl zájem o asfaltový šindel, můžete vám nabídnout tři různé druhy (obdélník, bobrovka, hexagonal), přičemž každý z nich je dostupný ve vícero barevných variantách. Asfaltový šindel obdélník je dostupný v černé, zelené, hnědé a červené barvě, stejný výběr nabízí i asfaltový šindel bobrovka a poslední hexagonal je k dostání v černé a červené variantě.

V případě, že budete mít o výměnu střešní krytiny nadále zájem, nebo kdybyste se chtěla zeptat na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Oslovit nás můžete na naší zákaznické lince, dále nám své dotazy můžete posílat prostřednictvím kontaktního online formuláře na našich webových stránkách anebo se můžete vydat přímo k nám do Vladeka v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde s vámi vše probere jeden z našich technických poradců.

  • p9050007
  • pergola-u-zdi-domu-s-sindelovou-strechou
  • zastresena-pergola-u-zdi-domu-s-bocni-stenou-s-polykarbonatovou-vyplni

Aktuality

Archiv aktualit