Boudy pro psa

Boudy pro psa

Naše psí boudy poskytnou vašemu čtyřnohému příteli kryté a bezpečné místo, kde se bude moci uložit na noc nebo schovat před nepříznivým počasím. Představujeme vám nabídku našich psích bud pro středně velká a velká psí plemena. Psí boudy z naší aktuální nabídky jsou dvojího druhu. K dostání je buď psí bouda s kovovým rámem nebo celodřevěná psí bouda.

Dále se můžete rozhodnout, zda chcete psí boudu s tepelnou izolací nebo bez ní. Psí bouda s kovovým rámem je vybavena třícentimetrovou izolační vložkou z bílého polystyrenu a celodřevěná bouda má izolační vrstvu o síle 4 cm. Bouda pro psy bez tepelné izolace je vhodná především do teplejších prostor, třeba do přístavku u psího kotce s přístavkem nebo klidně dovnitř Vašeho bytu. Všechny boudy mají odklápěcí střechu, díky níž se v pelechu snáze udržuje pořádek. Střecha boudy pro psy je rovná, aby se na ní Vaši miláčci mohli pohodlně vyhřívat. Boudy pro psy jsou nezbytnou součástí každé domácnosti, která si pořídila chlupatého parťáka, proto klademe důraz na kvalitu zpracování a snažíme se na psí boudy aplikovat co nejvíce praktických nápadů a návrhů.

Boudy jsou navržené tak, aby se mohly umístit do našeho kotce pro psy. Díky své velikosti v kotci nezabere příliš místa. V kotci pro psy se psí bouda dá jednoduše smontovat a Váš pejsek může spokojeně bydlet.

Aktuality

Archiv aktualit